Sklep internetowy www.oliwowo.pl zrządzany jest przez firmę:


Oliwowo S.C.
ul. Fasolowa 39/8
02-482 Warszawa

NIP: 522-308-07-83

REGON: 366209469

KONTO BANKOWE: 26 2490 0005 0000 4500 1735 3404

KONTAKT: tel. +48 605 122 032; e-mail: sklep@oliwowo.pl

 1. Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym OLIWOWO (zwanym dalej "Sklepem") za pośrednictwem witryny internetowej dostępnej pod adresem www.oliwowo.pl.
 2. Oferta Sklepu przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Klientem Sklepu może to być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej zdolna do dokonywania czynności prawnych, która zamawia i nabywa Produkty w Sklepie na warunkach określonych w Regulaminie.
 3. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, na stronie www.oliwowo.pl.
 4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza  umieszczonego na stronie Sklepu. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje wysłany e-mail z prośbą o weryfikację zamówienia. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Sklepu i akceptacją Polityki Prywatności oliwowo.pl
 5. Liczba towarów w Sklepie może różnić się od faktycznego stanu magazynowego. W przypadku braku jakiekolwiek zamówionego towaru, Klient zostanie powiadomiony telefonicznie oraz zostanie uzgodniony termin realizacji zamówienia.
 6. Wszystkie ceny podane są w złotówkach i zawierają podatek VAT oraz obowiązują w momencie składania zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania nowych towarów do sprzedaży, przeprowadzenia i odwoływania akcji promocyjnych w sklepie bądź wprowadzania zmian.
 7. Płatności za zamówione Produkty realizowane są przez przelewy24.pl. lub przelewem na konto bankowe właściciela Sklepu.
 8. Zamówiony towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy wynosi 17 zł (paczka do 30 kg). Sklep pokrywa koszty wysyłki przy zamówieniach powyżej 350 zł na terenie Warszawy. Dostawa taka jest uzgadniana telefonicznie i możliwa w określone dni. Istnieje możliwość odbioru osobistego z siedziby firmy po uprzednim umówieniu.
 9. Czas realizacji zamówienia wynosi do trzech dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty, chyba, że inaczej poinformowano na stronie Sklepu. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy (kurier). Czas realizacji + czas dostawy = termin dostarczenia.
 10. Faktura VAT zostanie doręczona wraz z zamówieniem w przypadku zgłoszenia żądania otrzymania faktury poprzez zaznaczenie właściwe opcji w formularzu zamówienia.
 11. Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od dnia wydania towaru składając stosowne oświadczenie na piśmie. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, a towar nie nosi śladów użycia, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z paragonem. Sklep dokonuje zwrotu należności w wysokości równej cenie zamówionych towarów w ciągu pięciu dni roboczych na konto wskazane przez Kupującego. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 12. W przypadku stwierdzenia wad fizycznych, Kupujący powinien poinformować o tym fakcie Sklep oraz odesłać niezwłocznie produkty na adres siedziby Sklepu wraz z paragonem i opisem reklamacji. W tym przypadku koszty przesyłania reklamowanego towaru są zwracane po rozpatrzeniu reklamacji w terminie 14 dni od daty złożenia poprawnej reklamacji.. Po uzgodnieniu, towar uszkodzony zostanie wymieniony lub Sklep zwróci pieniądze na wskazane konto bankowe.
 13. Wypełniając formularz zamówienia Klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez firmę Oliwowo Iwona Akritidou jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia.
 14. Administrator danych: OLIWOWO S.C. dokonuje przetwarzania danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz niniejszym Regulaminem. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, uzupełniania w drodze komunikacji elektronicznej oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia.
 15. Wszystkie informacje umieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania bez zgody uprawnionych podmiotów.